ARMAGEDDON
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ne brisi ivane ni slucajno,treba mi zbog konkursa!!!!

Ići dole

Ne brisi ivane ni slucajno,treba mi zbog konkursa!!!! Empty Ne brisi ivane ni slucajno,treba mi zbog konkursa!!!!

Počalji od Lord Sre Avg 20, 2008 3:39 pm

MILORAD ČAVIĆ IDEALAN SRBIN
Tekst za konkurs Blogopedija
Ako uopšte ima idealnog Srbina, taj se zove Milorad Čavić!
Plivački šampion koji je dao Srbiji sve, momak koji je mnogo toga žrtvovao za svoju otadžbinu, a zauzvrat skoro da nije dobio ništa, zaslužuje sve moguće državne počasti. Prvi plivački olimpijski rekorder u istoriji Srbije, prvi čovek koji je u Pekingu ponizio Majkla Felpsa - Klempu, ne sme i dalje biti prepušten samo dobroj volji sponzora. Odmah da se razumemo, Milorad Čavić mora postati nacionalni projekat..

Jer, za razliku od gomile politikantskih lelemuda koji o patriotizmu samo laprdaju, a istovremeno u svakoj prilici kradu i pljačkaju i Srbe i Srbiju, ovaj momak je svoj patriotizam dokazao konkretnim delima. Čavić, rođen u Kaliforniji, diplomac prestižnog Berklija, imao je pred sobom milionsku ponudu Amerikanaca. Nudili su mu gomilu dolara, sponzorske ugovore, obećavali mu holivudski luksuz samo da zapliva za njihovu reprezentaciju. On je sve to odbio. Zašto? Pa, zbog Srbije, zbog srpske trobojke, zbog himne „Bože pravde". Nikakav drugi interes nije ni mogao da ima. Ovi naši su mu, istina, bili obećali jednosoban stan u Beogradu. Ali, ni to mu nisu dali!

Milorad Čavić nije kalkulisao ni proletos kada je na Evropskom šampionatu, na pobedničkom postolju obukao majicu sa natpisom „Kosovo je Srbija". Učinio je to iako je znao da će biti diskvalifikovan. Učinio je to za Srbiju, učinio je to za sve nas.

Istovremeno, srpski olimpijski dramoseri, debelguzi gnomovi koji su burazersko-kumovsko-dođem-ti-dođeš-mi varijantama uzurpirali fotelje, za jedinog srpskog plivačkog šampiona nisu učinili skoro ništa. Podelili su među sobom milione državnih evra, a na njega su zaboravili. Milorad je tako sve donedavno morao sam da se snalazi. Prošle godine na Svetskom prvenstvu u Melburnu bukvalno je morao da se pozajmljuje. Ipak, ćutao je, čekao i dočekao. Uradio je sve što je mogao za Srbiju.

Sad smo mi na redu. Sad je na nama da mu se odužimo, da se ne obrukamo.

Lord
Lord
Vlasnik i zajebavator
Vlasnik i zajebavator

Muški Broj poruka : 223
Godina : 31
Mesto : NA VLASTI
Job/hobbies : Serijski Ubica
Humor : Prodajem tri maceta.Dva razlicita ,jedno isto....
Datum upisa : 31.01.2008

https://ekonomskifakultet.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu