ARMAGEDDON
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mi nismo Andjeli ....1 i 2

2 posters

Ići dole

Mi nismo Andjeli  ....1 i 2 Empty Re: Mi nismo Andjeli ....1 i 2

Počalji od ToMy Pon Jun 23, 2008 1:38 am

Oba su extra a i treci je cool
ToMy
ToMy
Iskusan
Iskusan

Muški Broj poruka : 57
Godina : 28
Mesto : Kraljevo
Job/hobbies : Kosarka
Humor : nemoj da ti sidjem gore
Datum upisa : 20.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mi nismo Andjeli  ....1 i 2 Empty Re: Mi nismo Andjeli ....1 i 2

Počalji od Lord Sre Jun 18, 2008 3:25 pm

Drugi deo
U nastavku kultnog filma upoznajemo Nikolinu cerku - Sofiju, devojcicu od 15 godina. Sofija pocinje da pokazuje interesovanje za suprotni pol, dok Nikola, patološki ljubomoran otac, ulaže maksimalne napore da svoju jedinicu zaštiti od bilo kakvog muškog uticaja i ne birajuci sredstva eliminiše sve potencijalne kandidate. Naravno, to nije nimalo lako, posebno što su davo i andeo ponovo odlucili da se opklade oko "srecnog ili nesrecnog kraja".

Nikola je i dalje šminker iako su godine ucinile svoje. Bezbrižnu rutinu beogradskog švalera dramaticno prekida njegova cerka mezimica Sofija, koja tek što je napunila 15 godina, a "napaljeni" tinejdžeri pocinju da navaljuju na njena vrata.

Sve donedavno Sofija je bila klasicna muškaraca koja sa tatom ide na utakmice i puca u peint bol areni (tata je vlasnik peint bol kluba „Mali Staljingrad“). Onda, za 15. rodendan, njegova bivša supruga Marina i njena prijateljica Violeta Zubic unajmljuju modne i kozmeticke eksperte koji ce od "ružnog paceta" napraviti "seksi labuda".

Ipak, pravi pakao za Nikolu nastaje tek kad Marina i Violeta odu na nedelju dana u Rim i prepuste njemu brigu o Sofiji. Pritisnut buljucima udvaraca, Nikola pocinje da ludi i koristi trikove, nasilje i psihoterapiju kako bi Sofiju odbranio od udvaraca.
Lord
Lord
Vlasnik i zajebavator
Vlasnik i zajebavator

Muški Broj poruka : 223
Godina : 31
Mesto : NA VLASTI
Job/hobbies : Serijski Ubica
Humor : Prodajem tri maceta.Dva razlicita ,jedno isto....
Datum upisa : 31.01.2008

https://ekonomskifakultet.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Mi nismo Andjeli  ....1 i 2 Empty Mi nismo Andjeli ....1 i 2

Počalji od Lord Sre Jun 18, 2008 3:25 pm

Prvi deo


Žanr: Komedija

Režija: Srdan Dragojevic

Kratak sadržaj: Dvadesetšestogodišnji apsolvent književnosti Nikola ima dva problema: redovnu jutarnju amneziju pracenu mamurlukom i budenje u krevetima nepoznatih devojaka. Nevolja pocinje kada se u njegov nocni život umešaju trudnoca i ljubav. Naime, maturantkinja Marina, jedna od mnogih Nikolinih "jednokratnih" avantura, zatrudni i pri tom se još i zaljubi u njega. Nažalost, Nikola se baš najbolje ne seca svih okolnosti. Marinina najbolja drugarica odluci da stvar uzme u svoje ruke. Pošto Marina odbija da abortira, ona planira niz suludih strategija po ugledu na svoje omiljene romane sa srecnim završetkom, kako bi se "surovi ljubavnik" Nikola zaljubio u Marinu. Pošto "život nije roman" dve prijateljice prati izuzetno promenljiva "ratna sreca". Posle niza neocekivanih obrta sve se ipak srecno završava.

Producent: Avala Film, RTV Beograd
Scenario: Srdan Dragojevic
Muzika: Aleksandar Erakovic
Snimatelj: Dušan Joksimovic
Scenografija: Aleksandar Denic
Kostimografija: Hajdana Bulajic
Zemlja porekla: Srbija
Montaža: Branka Ceperac
Trajanje: 98 minuta
Tehnika: Standard, kolor
Prvo prikazivanje: 30.5.1992.
Lord
Lord
Vlasnik i zajebavator
Vlasnik i zajebavator

Muški Broj poruka : 223
Godina : 31
Mesto : NA VLASTI
Job/hobbies : Serijski Ubica
Humor : Prodajem tri maceta.Dva razlicita ,jedno isto....
Datum upisa : 31.01.2008

https://ekonomskifakultet.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Mi nismo Andjeli  ....1 i 2 Empty Re: Mi nismo Andjeli ....1 i 2

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu